Léto už je v plném proudu, prázdniny za dveřmi, a tak je čas poděkovat Hospodinu, že nás celý školní rok provázel, vedl, povzbuzoval, chránil, že byl s námi a my směli být s ním. Díky za společenství sboru, který, jak vyjádřila jedna sestra, je její rodinou. A díky také všem Elisům, kteří se o tuhle velkou partu celé odpoledne starali.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.